Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Aleš Opatrný B0808 | FARADAY KH1673 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 72,27 | 0,00 33,10 | |
2. | Ondřej Pospíšil E0549 | SARAH 185 KE1285 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 0,00 74,53 | 0,00 37,80 | |
3. | Aleš Opatrný B0808 | LECARINO KB3402 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 74,90 | 0,00 40,20 | |
4. | Petr Doležal A0658 | COHIBA KE1113 | Jezdecký klub Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 75,59 | 0,00 40,27 | |
5. | Petr Eim G0340 | CASSILIUS KG1999 | JK ZH Tlumačov ML0006 |
body:
čas:
| 0,00 73,19 | 0,00 40,30 | |
6. | Petr Eim G0340 | PUERTO RICO KG2061 | JK ZH Tlumačov ML0006 |
body:
čas:
| 0,00 72,79 | 0,00 41,56 | |
7. | Jiří Papoušek C0057 | GEMINI-T Biofaktory KA0697 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 0,00 72,79 | 4,00 34,00 | |
8. | Michala Roubalová D0769 | RIA 1 KG1874 | Jezdecký klub Roubal Plzeň MD0098 |
body:
čas:
| 0,00 70,00 | 4,00 36,60 | |
9. | Luboš Kozák C0224 | QUIDAM KC1194 | JK Caletto MC0166 |
body:
čas:
| 0,00 71,23 | 4,00 39,11 | |
10. | Kamil Papoušek C0056 | LIVIUS Z-T KA1436 | JO Srnín - stáj Papoušek MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 76,70 | 8,00 36,30 | |
11. | Zdena Badalová C0228 | SEPHIA KC0955 | JTJ Holiday Horses Club MC0123 |
body:
čas:
| 0,00 67,90 | 8,00 41,73 | |
12. | Jiří Mayer A0043 | MAMBA KC1122 | JS OHRAZENICE MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 63,49 | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
12. | Vladimír Tretera G0884 | QUALITY KG2496 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 0,00 75,19 | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
14. | Petr Dohnal G0176 | INSPIRACE KG2335 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 66,42 | | |
15. | Klára Stružinská E0888 | LIPKA UNIREN KH0871 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 4,00 66,49 | | |
16. | Jan Štětina C0547 | REVEL - S KD1865 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 66,66 | | |
17. | Kateřina Bardonová B1325 | PIA-DORA KB2109 | JS Bardonová - sedlářství Jan Hauzr MB0169 |
body:
čas:
| 4,00 67,99 | | |
18. | Jiří Luža D0299 | JAMES BOND-S KD1816 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 69,50 | | |
19. | Rudolf Fiala C0081 | CASSINI'S SON-T KC1140 | Stáj Leon Blatná MC0003 |
body:
čas:
| 4,00 69,97 | | |
20. | Roman Drahota C0226 | CHELAN KH2122 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 4,00 70,20 | | |
21. | Silvie Kalábová G0486 | ERIK 1 KG2098 | JK ZH Tlumačov ML0006 |
body:
čas:
| 4,00 70,39 | | |
22. | Ivo Přibyl H1101 | GOLDIKA 1 KG2467 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 4,00 70,49 | | |
23. | Nikola Němcová B0347 | PRINCESS KD1435 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 4,00 70,86 | | |
24. | Klára Damborská A0411 | CONTENDER Tiscali KF1681 | Stáj EQUEST MB0267 |
body:
čas:
| 4,00 71,83 | | |
25. | Petr Dohnal G0176 | ADESINO R KD1722 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 72,80 | | |
26. | Jiří Luža D0299 | SHERLOCK HOLMES-S KD1843 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 74,29 | | |
27. | Ondřej Pospíšil E0549 | HONTO KE0984 | Stáj Dvůr Židovice ME0061 |
body:
čas:
| 4,00 75,19 | | |
28. | Darina Pálková B1535 | NOBERLINA KB2996 | JK Velvary MB0159 |
body:
čas:
| 4,00 75,50 | | |
29. | Kateřina Bardonová B1325 | MAVERICK KC0629 | JS Bardonová - sedlářství Jan Hauzr MB0169 |
body:
čas:
| 4,00 77,09 | | |
30. | Michala Roubalová D0769 | MON ŠERY KD1334 | Jezdecký klub Roubal Plzeň MD0098 |
body:
čas:
| 4,00 78,19 | | |
31. | Jiří Papoušek C0057 | DAN 7 - T KF2262 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 4,00 82,50 | | |
32. | Aleš Opatrný B0808 | REBEKA 8 KD1794 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 5,00 85,90 | | |
33. | Tomáš Navrátil A0130 | LARAMIS KA1056 | Navrátil Tomáš MC0150 |
body:
čas:
| 8,00 68,90 | | |
34. | Vladimír Tretera G0884 | CARNEWAL KG2119 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 8,00 72,20 | | |
35. | Jiří Ptáček C0012 | POLDORI KC0896 | TJ Sokol hřebčinec Písek MC0025 |
body:
čas:
| 8,00 72,21 | | |
36. | Mariana Šebesťáková A0698 | LAST LORD KA0504 | Horse Academy MA0047 |
body:
čas:
| 9,00 87,93 | | |
37. | Helena Suková C0733 | ARAMIS HOUSSOIT Z KD1554 | JK JASANKA MC0212 |
body:
čas:
| 12,00 65,89 | | |
38. | Michaela Vrchotová G2190 | VINICIE KE0777 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 12,00 71,25 | | |
39. | Vladimír Tretera G0884 | NATAL KG2411 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 12,00 74,60 | | |
40. | Libor Stružinský E0889 | NIKITA 3 KB1752 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 12,00 79,77 | | |
41. | Zdeněk Hruška F0304 | RASCAL 2 KC1693 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 16,00 72,49 | | |
42. | Natálie Roučková A0840 | EUphorie-BOY KB2857 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| 16,00 75,33 | | |
43. | Kamil Papoušek C0056 | AMARCORD KA0603 | JO Srnín - stáj Papoušek MC0031 |
body:
čas:
| 16,00 115,36 | | |
44. | Kristýna Hnetilová C0817 | DRAK 3 KC1266 | Stáj Havel Strýčice MC0111 |
body:
čas:
| 20,00 73,79 | | |
45. | Klára Skálová C0765 | TAMARA 2 KC1563 | JK P+P Třeboň MC0154 |
body:
čas:
| 38,00 106,60 | | |
| Zdeněk Hrnčíř C0439 | LOTOS 5 KV0242 | JK Proseč pod Křemešníkem MV0013 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
| Kateřina Sovjáková H1247 | GRANT`S KA0659 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
| Kristýna Skálová C0766 | GENÁDÍ KH2000 | JK P+P Třeboň MC0154 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
| Tomáš Navrátil A0130 | BENTLEY KLETEČKA KC1285 | Navrátil Tomáš MC0150 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|