Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Kamil Papoušek C0056 | BARONESSE KB3230 | JO Srnín - stáj Papoušek MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 53,90 | | |
2. | Jan Štětina C0547 | FREDERICUS-S KD1774 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 54,16 | | |
3. | Ivo Přibyl H1101 | GOLDIKA 1 KG2467 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 0,00 54,96 | | |
4. | Kamil Papoušek C0056 | SEINA 1 KB2559 | JO Srnín - stáj Papoušek MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 55,99 | | |
5. | Tomáš Navrátil A0130 | FEERVERK KC1568 | Navrátil Tomáš MC0150 |
body:
čas:
| 0,00 56,60 | | |
6. | Kateřina Hanušová A0314 | ATLANTA 10 KC1493 | JS OHRAZENICE MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 56,79 | | |
7. | Petr Dohnal G0176 | INSPIRACE KG2335 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 57,70 | | |
8. | Jiří Luža D0299 | JAMES BOND-S KD1816 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 58,46 | | |
9. | Petr Dohnal G0176 | NAVAHO KD1475 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 0,00 59,83 | | |
10. | Lucie Poláková C0294 | LAGRANDEUR KC1176 | Polák - Schaumann Team MC0108 |
body:
čas:
| 0,00 60,97 | | |
11. | Jiří Mayer A0043 | CONSTANZE KC1494 | JS OHRAZENICE MC0213 |
body:
čas:
| 0,00 61,97 | | |
12. | Zdena Badalová C0228 | SEPHIA KC0955 | JTJ Holiday Horses Club MC0123 |
body:
čas:
| 0,00 64,47 | | |
13. | Jan Štětina C0547 | REVEL - S KD1865 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 64,63 | | |
14. | Petr Doležal A0658 | COHIBA KE1113 | Jezdecký klub Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 68,09 | | |
15. | Kamil Papoušek C0056 | LIVIUS Z-T KA1436 | JO Srnín - stáj Papoušek MC0031 |
body:
čas:
| 0,00 69,27 | | |
16. | Nikola Němcová B0347 | CAMBRIGE KD1730 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 4,00 56,80 | | |
17. | Vladimír Tretera G0884 | QUALITY KG2496 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 4,00 58,60 | | |
18. | Zdeněk Hrnčíř C0439 | LOTOS 5 KV0242 | JK Proseč pod Křemešníkem MV0013 |
body:
čas:
| 4,00 60,20 | | |
19. | Aleš Opatrný B0808 | REBEKA 8 KD1794 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 4,00 60,39 | | |
20. | Tomáš Navrátil A0130 | BROOKE KC1659 | Navrátil Tomáš MC0150 |
body:
čas:
| 4,00 61,89 | | |
21. | Ivo Přibyl H1101 | LARENZO KG2948 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 4,00 63,00 | | |
22. | Vladimír Tretera G0884 | BARCA VAN HET EIKELBOS KG2983 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 4,00 65,36 | | |
23. | Jan Štětina C0547 | BALOUBET-S KD1953 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 68,00 | | |
24. | Kristýna Hnetilová C0817 | DRAK 3 KC1266 | Stáj Havel Strýčice MC0111 |
body:
čas:
| 4,00 68,29 | | |
25. | Klára Stružinská E0888 | LIPKA UNIREN KH0871 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 4,00 68,56 | | |
26. | Silvie Kalábová G0486 | ERIK 1 KG2098 | JK ZH Tlumačov ML0006 |
body:
čas:
| 4,00 68,76 | | |
27. | Jiří Ptáček C0012 | POLDORI KC0896 | TJ Sokol hřebčinec Písek MC0025 |
body:
čas:
| 4,00 72,79 | | |
28. | Aleš Opatrný B0808 | STAFFORD KH2702 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 5,00 76,20 | | |
29. | Kateřina Hanušová A0314 | DON 6 KC1350 | JS OHRAZENICE MC0213 |
body:
čas:
| 8,00 59,39 | | |
30. | Klára Skálová C0765 | TAMARA 2 KC1563 | JK P+P Třeboň MC0154 |
body:
čas:
| 8,00 62,20 | | |
31. | Petr Dohnal G0176 | DUBBAY KC1543 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 8,00 66,03 | | |
32. | Matěj Kotalík C0863 | DARJA 1 KC1111 | Stáj Dita Opalice MC0131 |
body:
čas:
| 8,00 66,70 | | |
33. | Zdeněk Hruška F0304 | UN AMI KC1690 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| 8,00 69,09 | | |
34. | Martin Šlechta E0689 | GUFFY KE1178 | Stáj Šlechta ME0146 |
body:
čas:
| 8,00 69,60 | | |
35. | Rudolf Fiala C0081 | NATHAN 1 KC1614 | Stáj Leon Blatná MC0003 |
body:
čas:
| 8,00 69,70 | | |
36. | Roman Drahota C0226 | CORLEON KA1579 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 9,00 76,59 | | |
37. | Monika Šíchová A0908 | CALETTANO CTJ KG1430 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 9,00 79,33 | | |
38. | Michaela Vrchotová G2190 | VINICIE KE0777 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 12,00 67,33 | | |
39. | Monika Šíchová A0908 | GAYRO CTJ KB2614 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 12,00 68,52 | | |
40. | Klára Damborská A0411 | LASER Tiscali KB2969 | Stáj EQUEST MB0267 |
body:
čas:
| 12,00 70,90 | | |
41. | Libor Stružinský E0889 | NIKITA 3 KB1752 | Sp.a chov.stáje Gasstr - LS ME0128 |
body:
čas:
| 13,00 77,90 | | |
42. | Mariana Šebesťáková A0698 | LAST LORD KA0504 | Horse Academy MA0047 |
body:
čas:
| 13,00 93,40 | | |
43. | Roman Drahota C0226 | CANDILORD CTJ KZ1194 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 15,00 85,80 | | |
44. | Patrik Sukdolák C1035 | GOLDWIN KV0352 | JK Korzár Humpolec MV0010 |
body:
čas:
| 16,00 70,97 | | |
45. | Jana Černá D0627 | LOUISIANA 79 KD1851 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 16,00 73,00 | | |
46. | Zdena Badalová C0228 | BOOS KC1225 | JTJ Holiday Horses Club MC0123 |
body:
čas:
| 17,00 95,39 | | |
47. | Kristýna Skálová C0766 | GENÁDÍ KH2000 | JK P+P Třeboň MC0154 |
body:
čas:
| 21,00 93,93 | | |
48. | Vladimír Tretera G0884 | CARNEWAL KG2119 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 22,00 80,50 | | |
49. | Darina Pálková B1535 | FALSTERBO KB3318 | JK Velvary MB0159 |
body:
čas:
| 25,00 90,00 | | |
50. | Ondřej Szieklik B1483 | LAURA 7 KC1481 | JK Všetice MB0216 |
body:
čas:
| 26,00 82,92 | | |
51. | Šárka Pecková C0818 | CARAMELA KD1054 | Stáj Beran MC0184 |
body:
čas:
| 35,00 85,61 | | |
| Jaroslav Jindra H0373 | ZORKA 2 KD1803 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
| Zdeněk Hruška F0304 | ORCHIDEA 1 KC1745 | SS Zdeněk Hruška MC0183 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
| Natálie Roučková A0840 | EUphorie-BOY KB2857 | JK Tarpan MA0065 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
| Zdena Badalová C0228 | CEDRA 1 KC1188 | JTJ Holiday Horses Club MC0123 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
| Markéta Sousedíková A0688 | LUNÍK KA0916 | JK Victory MA0176 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
| Jakub Zušťák C0961 | PATRIOT 2 KC1802 | TJ Sokol Husinec MC0032 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
| Lucie Pivoňková D1512 | ULI 1 KV0117 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|