Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Jaroslav Jindra H0373 | KREACE KD1443 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| 0,00 67,89 | | |
2. | Roman Drahota C0226 | CHELAN KH2122 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 0,00 68,43 | | |
3. | Jiří Hruška H0173 | CRYSTAL KH2128 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 70,99 | | |
4. | Otto Vinzens F0303 | HAPPY MAN KF2066 | Stáj Cilka, Otto Vinzenz MF0203 |
body:
čas:
| 0,00 73,16 | | |
5. | Ivo Přibyl H1101 | GOLDIKA 1 KG2467 | Arcus Engineering Czech MG0299 |
body:
čas:
| 0,00 74,13 | | |
6. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | QUEREN KB2398 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 0,00 76,50 | | |
7. | Jiří Luža D0299 | JAMES BOND-S KD1816 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 0,00 78,56 | | |
8. | Kateřina Mestenhauserová B1832 | PAY DAY KB2896 | JK Mělník MB0024 |
body:
čas:
| 0,00 79,46 | | |
9. | Jaroslav Jindra H0373 | IN STEP KH2626 | Jezdecká společnost EQUITANA MD0188 |
body:
čas:
| 0,00 82,70 | | |
10. | Leoš Černohorský F0290 | FERNET 1 KF2508 | JO Černík MF0081 |
body:
čas:
| 0,00 82,90 | | |
11. | Karel Lamich H0174 | LINARO KH2382 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 0,00 83,97 | | |
12. | Dobroslav Kubišta A1128 | ANDOLPH Wepol KB2200 | TJ Hřebčín Kubišta MF0133 |
body:
čas:
| 0,00 84,09 | | |
13. | Luboš Kozák C0224 | QUIDAM KC1194 | JK Caletto MC0166 |
body:
čas:
| 0,00 85,49 | | |
14. | Martina Šoupalová F1924 | ČARAS KF1513 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 0,00 86,10 | | |
15. | Petra Skřivanová F2013 | TORA 1 KF3190 | Stáj Manon MF0016 |
body:
čas:
| 0,00 92,09 | | |
16. | Jan Štětina C0547 | FREDERICUS-S KD1774 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 72,83 | | |
17. | Kateřina Bardonová B1325 | MAVERICK KC0629 | JS Bardonová - sedlářství Jan Hauzr MB0169 |
body:
čas:
| 4,00 75,40 | | |
18. | Jiří Luža D0299 | RONALDO-S KD1954 | Jezdecká stáj Schneider MD0072 |
body:
čas:
| 4,00 75,50 | | |
19. | Barbora Hassová B1492 | CONDÉ KB1570 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 4,00 76,90 | | |
20. | Jiří Skřivan F0031 | RAMARA Elkor KF3129 | Stáj Manon MF0016 |
body:
čas:
| 4,00 77,16 | | |
21. | Roman Drahota C0226 | IDEAL CTJ KH2120 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 4,00 78,09 | | |
22. | Petr Kuba G0255 | TORO 1 KG2631 | Sportovní stáj Kentaur MG0182 |
body:
čas:
| 4,00 78,20 | | |
23. | Vladimír Tretera G0884 | QUALITY KG2496 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 4,00 78,43 | | |
24. | Adéla Chládková F1155 | NORMAN KF1140 | SJK SZeŠ Lanškroun MF0075 |
body:
čas:
| 4,00 78,67 | | |
25. | Karel Lamich H0174 | CONTINUAL KH2270 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 4,00 82,19 | | |
26. | Miloš Málek F0578 | PARODIE KF2381 | Sportovní stáj Málek MF0095 |
body:
čas:
| 4,00 85,30 | | |
27. | Barbora Hassová B1492 | CABALLERO-49 KE1246 | TJ JO Nisa Jablonec ME0019 |
body:
čas:
| 4,00 85,60 | | |
28. | Zoltán Toth G0831 | MICHELLE DE LA BRYÉRE KG1617 | Jezdecké stáje FRESTA Brno MG0300 |
body:
čas:
| 4,00 86,09 | | |
29. | Lukáš Sojka F1136 | JESSY 9 KG2630 | Moravský zemský hřebčín a.s. MG0280 |
body:
čas:
| 4,00 86,49 | | |
30. | Karel Lamich H0174 | SHEILA Auto Sitta KH2787 | JK Opava-Kateřinky MH0042 |
body:
čas:
| 4,00 90,33 | | |
31. | Gabriela Staňová G2000 | LOTTE - T KA1030 | Jezdecké stáje FRESTA Brno MG0300 |
body:
čas:
| 4,00 91,03 | | |
32. | Klára Flisníková H2401 | GOMERA KH1482 | Jezdecký klub EQUITEAM Flisník MH0234 |
body:
čas:
| 8,00 70,77 | | |
33. | Rudolf Doležal F0382 | LOREANA / LAMARA KF2636 | JK Hřebčín Suchá MF0150 |
body:
čas:
| 8,00 79,20 | | |
34. | Adéla Chládková F1155 | SPRITE KF2236 | SJK SZeŠ Lanškroun MF0075 |
body:
čas:
| 8,00 79,79 | | |
35. | Michaela Vrchotová G2190 | VINICIE KE0777 | Sportovní stáj Tretera MG0066 |
body:
čas:
| 8,00 83,50 | | |
36. | Lukáš Sojka F1136 | LONGIE-T KG2633 | Moravský zemský hřebčín a.s. MG0280 |
body:
čas:
| 8,00 85,79 | | |
37. | Ria Hoffmeisterová B1599 | BLACK LADY KB1604 | SK Altron-Hoffmeister MA0175 |
body:
čas:
| 8,00 88,13 | | |
38. | Petr Dohnal G0176 | ADESINO R KD1722 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 9,00 98,15 | | |
39. | Monika Šíchová A0908 | ARAGON 1 KH1435 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 10,00 102,59 | | |
40. | Roman Drahota C0226 | CANDILORD CTJ KZ1194 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 12,00 83,39 | | |
41. | Michal Kukačka B1611 | PICADOR KD1128 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 12,00 84,40 | | |
42. | Monika Šíchová A0908 | CALETTANO CTJ KG1430 | JK Artemis MA0092 |
body:
čas:
| 12,00 84,49 | | |
43. | Lenka Pospíšilová B1081 | NARACONDO KF1029 | JS Dražice MB0055 |
body:
čas:
| 12,00 87,29 | | |
44. | Miroslava Skřivanová F1964 | RAFAELA KF2569 | Stáj Manon MF0016 |
body:
čas:
| 12,00 92,79 | | |
45. | Michal Kukačka B1611 | AMARCORD KA0603 | Audit Sulice MA0124 |
body:
čas:
| 13,00 101,36 | | |
46. | Jiří Skřivan F0031 | EX CALIBUR Wepol KB2469 | Stáj Manon MF0016 |
body:
čas:
| 16,00 113,40 | | |
47. | Tomáš Aberl G1949 | VOLKER KG2381 | JK Aberl MG0164 |
body:
čas:
| 20,00 84,77 | | |
48. | Martina Šoupalová F1924 | EDMOND KH2822 | SK Olympia MF0249 |
body:
čas:
| 28,00 88,31 | | |
| Martin Matějka E0488 | ONASSIS KC1049 | Eggersmann Caro As ME0062 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
| Eva Martínková B0488 | ROY BOY KF2319 | Sportovní stáj Eva Martínková MB0224 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
| Adéla Svobodová B1681 | CHVILKA KF2000 | Jezdecká škola Pastviny MF0027 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
| Pavla Volfová F2012 | ZENTA KV0239 | JK při ŠS v Havlíčkově Brodě MV0007 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
| Ondřej Nágr D0257 | PHILL KD1571 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
| Jiří Boušek F2037 | MISTRÁL 1 KF2459 | Sportovní klub Hůrka Libchavy MF0251 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
|
| Petra Erlebachová F0075 | CASIO Karsit KF2761 | Stáj Karsit MF0242 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
| Dominika Turková A1089 | CHANSON D' AMOUR KA1422 | Horse Academy MA0047 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
| Zuzana Líkařová B1664 | AMAR KA0634 | Stáj Renata Líkařová MK0043 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
| Vladislava Ciprová F1012 | VERONIKA KF1581 | Jezdecká škola Pastviny MF0027 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|
| Evelína Weagová F2314 | CONTENDERA-WEPOL KB1804 | TJ Hřebčín Kubišta MF0133 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Třetí neposlušnost)
|