Poř. | Jezdec | Kůň | Stáj | | Základní | 1.rozesk. | 2.rozesk. |
---|
1. | Milan Pěchouček D0500 | CABANA KD1665 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 58,64 | | |
2. | Nikola Němcová B0347 | NIKOLA 10 KB1840 | Stáj Dani Zbožnice MB0008 |
body:
čas:
| 0,00 60,59 | | |
3. | Milan Pěchouček D0500 | FRANKIE BOY KD1534 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 60,97 | | |
4. | Michala Roubalová D0769 | MON ŠERY KD1334 | Jezdecký klub Roubal Plzeň MD0098 |
body:
čas:
| 0,00 64,94 | | |
5. | Jaroslav Kůst D0144 | SITAM KD1754 | Jezdecká stáj Urban Klatovy MD0159 |
body:
čas:
| 0,00 65,27 | | |
6. | Nicole Váchová B2235 | FREDERIK KG1452 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 0,00 66,15 | | |
7. | Vladislava Fenclová D0132 | DANTE TEKAZ KD1277 | Jezdecká stáj Egrensis MK0042 |
body:
čas:
| 0,00 66,26 | | |
8. | Barbora Tomanová B2238 | KOHEN KD1742 | Jezdecký klub Dance and Jump MA0171 |
body:
čas:
| 0,00 67,86 | | |
9. | Ondřej Nágr D0257 | CONECTION KD1770 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| 0,00 68,82 | | |
10. | Milan Pěchouček D0500 | FRODO KD1884 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 0,00 69,35 | | |
11. | Vladislava Fenclová D0132 | GISMA KB2039 | Jezdecká stáj Egrensis MK0042 |
body:
čas:
| 0,00 70,57 | | |
12. | Miroslav Mička K0030 | HAPPY END KD0626 | JS A&M Hlinky MK0011 |
body:
čas:
| 0,00 75,57 | | |
13. | Dana Balcarová D0689 | MAKEBO KD0717 | Český jezdecký klub MK0019 |
body:
čas:
| 1,00 79,17 | | |
14. | Ondřej Nágr D0257 | DOVER KK0015 | JS Mariánské Lázně MK0009 |
body:
čas:
| 4,00 65,51 | | |
15. | Petr Dohnal G0176 | ADESINO R KD1722 | JK Slavia VŠ Plzeň MD0013 |
body:
čas:
| 4,00 78,51 | | |
16. | Jana Mentlíková D0585 | JASPERâS BOY KD1573 | TJ Statek Úněšov MD0009 |
body:
čas:
| 5,00 80,02 | | |
17. | Vladislav Straka D1080 | LAWRENCIE KH1515 | Stáj Straka Němčovice MD0088 |
body:
čas:
| 7,00 88,91 | | |
18. | Nicole Váchová B2235 | LUKAS 11 KF3124 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 8,00 76,81 | | |
19. | Ilona Straková D1164 | SANDY/CORLANDA-T KG1092 | Stáj Straka Němčovice MD0088 |
body:
čas:
| 8,00 93,23 | | |
20. | Markéta Johanovská B1245 | NEVERTS KB3401 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 10,00 84,04 | | |
21. | Jana Mentlíková D0585 | KARIÉRA KD1572 | TJ Statek Úněšov MD0009 |
body:
čas:
| 10,00 84,99 | | |
22. | Hana Mandová B2237 | PLATINO KB2327 | JS Opatrný Hořovice MB0002 |
body:
čas:
| 12,00 69,97 | | |
23. | Ondřej Zvára B1228 | GERET 1 KD1671 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 16,00 65,02 | | |
24. | Jiří Pavlík F1494 | MONTE CASSINA KF3204 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 16,00 68,14 | | |
25. | Lenka Macháčková D0233 | VANTRÉS KD1633 | Jezdecký klub Tachov Respo MD0054 |
body:
čas:
| 16,00 73,61 | | |
26. | Jiří Pavlík F1494 | FERADA KD1853 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| 17,00 80,12 | | |
27. | Lenka Macháčková D0233 | VALERY KD1298 | Jezdecký klub Tachov Respo MD0054 |
body:
čas:
| 21,00 97,98 | | |
28. | Jan Studnička A0942 | AREN KB1919 | Jezdecké centrum Zájezd MA0099 |
body:
čas:
| | | |
vzdal (Jiný důvod)
|
29. | Ondřej Dorot D0601 | PINA COLADA KD1202 | Jezdecký klub Tachov MD0015 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|
29. | Martina Kafuňková D0673 | LAWSON`S KD1619 | Jezdecký areál Javor MK0038 |
body:
čas:
| | | |
vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
|